Awesome Summer Book Club czyli klub książki z twistem

Jestem przeogromnie szczęśliwa, że mogę Wam ogłosić mój projekt dla Was na lato i pragnę Was zaprosić do uczestnictwa w Awesome Summer Book Club czyli klubie książki!

Klub w założeniu będzie funkcjonował w dwóch grupach zaawansowania: średnio-zaawansowanej oraz zaawansowanej (ale wszystko zależy od zgłoszeń, więc może to ulec zmianie!). Zasady są proste – po przystąpieniu do klubu (o tym jak to zrobić napiszę za chwilę) otrzymacie, lub kupicie sami, tytuły, które będziemy omawiać. Na przeczytanie każdej książki będzie wyznaczony czas (tydzień lub dwa), od jednego spotkania do kolejnego. Spotkania będą odbywać się za pośrednictwem platformy Zoom. Do każdej książki będą wysyłane pytania do przemyślenia, na tematy, na które będziemy rozmawiać na spotkaniach oraz jedno zadanie językowe.

Najważniejsze informacje w skrócie:

  • jedna grupa Klubu będzie liczyć maksymalnie 8 osób
  • planowane jest 10 spotkań – jedno na tydzień lata (ale może to ulec zmianie na podstawie zgłoszeń); od około połowy czerwca
  • spotkania online na Zoom będą trwać od 1 do 2 godzin zegarowych – bez względu na to cena się nie zmieni! Taka rozpiętość pozwoli nam na wygadanie się i podzielenie wrażeniami czytelniczymi
    cena za całe uczestnictwo (10 spotkań) to 400zł plus koszty książek (książki można nabyć za moim pośrednictwem lub kupić samemu)
  • ZAPISY poprzez formularz: https://forms.gle/Qts9kmoojpov2HUD9

Liczba miejsc ograniczona! Obowiązuje kolejność zgłoszeń, o ile chętny spełnia warunki językowe (dlatego formularz wypełniamy w języku angielskim). Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuję się z każdą osobą! Nawet jeśli nie spełniasz warunków językowych, albo nie załapiesz się na daną edycję np. ze względów godzinowych, napiszę lub zadzwonię z propozycją innej formy spotkań językowych. Powstanie też lista rezerwowa, na wypadek, gdyby zebrało się więcej chętnych i mogła powstać kolejna grupa Klubu.

W Book Clubie będziemy dzielić się wrażeniami, dyskutować (za pomocą dostarczonych wcześniej materiałów) i dobrze się bawić! Co tydzień osoby chętne będą pisały recenzję danej książki – najlepsza recenzja będzie opublikowana na fb Awesome English oraz na blogu awesomeenglish.pl 🙂

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu przez e-mail hello@awesomeenglish.pl lub przez wiadomość na messengerze.

Będę niezmiernie wdzięczna za każde udostępnienie i polecenie Klubu znajomym 🙂

Stay awesome!
Justyna